Nákupný košík

Položiek: 0

Suma: € 0,00 bez DPH

Technika»PC Príslušenstvo»Príslušenstvo k telefónom a tabletom

Zobraziť:

Zoradiť:

Počet:

Nabíjačka Leitz Complete 3 v 1 pre iPhone 5/5S biela

Nabíjačka Leitz Complete 3 v 1 pre iPhone 5/5S biela
S nabíjačkou 3 v 1 na iPhone 5/5S, iPod Touch, iPod Nano. Už nikdy nebudete mať vybitú batériu. Externá nabíjačka batérií, stolná dokovacia stanica a bezdrôtová nabíjačka. Skompletizujte si svoj iPhone! VlastnostiRýchle nabíjanie vďaka funkcii priameho pripojenia do zásuvky. MFI certifikácia. Pripojenie pomocou konektora Lightning. Certifikované značkou Apple . Kompaktný, prenosný a ergonomický dizajn. Dokovacia stanica s vlastnou batériou. Okamžitý zdroj energie na cestách. Vrátane USB kábla (40 cm).

Kód tovaru: 702-10358 (ES636301)
Merná jednotka: Ks
Značka: LEITZ
€ 54,00
€ 64,80 s DPH
Počet: ks
Kryt Leitz Complete WOW na iPhone 5 modrý

Dajte svojmu telefónu farbu a skombinujte ho s ostatnými kancelárskymi výrobkami z radu Leitz WOW. Ochrana zadnej strany iPhonu pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný. Vysoko lesklý biely ABS plast vnútri pre bezpečné uchytenie. Dostupné v 4 metalických WOW farbách
Kód: 602-10014
MJ: Ks

€ 21,00
€ 25,20 s DPH

Počet: ks

Stojan na tablet I-Spire

Moderný a štýlový stojan na tablety do hrúbky 13 mm so zobrazením na výšku alebo na šírku z produktovej rady Fellowes I-Spire Series.
Kód: 602-10085
MJ: Ks

€ 23,00
€ 27,60 s DPH

Počet: ks

Prenosná USB nabíjačka Leitz Complete biela

Vybité batérie smartfónov a tabletov sú vďaka prenosnej USB nabíjačke minulosťou. Nabíjačka dokáže nabíjať dve zariadenia súčasne. Skompletizujte si svoje mobilné zariadenia! Vlastnosti: Stav batérie signalizujú 4 LED diódy. Funkcia automatického vypnutia šetrí energiu, keď sa batéria nepoužíva. Okamžitý zdroj energie pre inteligentné telefóny a tablety cez USB pripojenie. 5 000 mAh lítium-polymérová batéria s dlhou životnosťou. Kompaktný dizajn. 2× USB port (každý 1 000 mA): na nabíjanie dvoch inteligentných telefónov alebo jedného tabletu. Vrátane USB kábla (10 cm).
Kód: 702-10720
MJ: Ks

€ 45,00
€ 54,00 s DPH

Počet: ks

Multifunkčný kryt so stojanom 180° Leitz Complete pre iPad Air čierny

Prepracovaný kryt pre iPad Air pre pevnú ochranu jeho zadnej časti, s možnosťou pripojenia vymeniteľných predných krytov na ochranu celého tabletu aj vášho súkromia. Navyše so všestranným stojančekom otočným o 180°, ktorý umožňuje nastavenie tabletu na výšku aj šírku, vždy v ideálnych uhloch na čítanie aj písanie. Pevný kryt s vnútornou zamatovou vrstvou chráni zadnú stranu iPadu Air pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Plne funkčný aj s Apple Smart Cover. Otočný stojanček o 180° pre postavenie tabletu na šírku aj na výšku, v optimálnych uhloch na sledovanie obrazovky aj písanie, Osobitý dizajn Leitz v bielom vysokom lesku alebo matnej čiernej s výraznými zelenými prvkami, Jednoduchý prístup k ovládacím prvkom a konektorom. Je možné kombinovať s Pevnou prednou doskou Leitz Complete (6501) alebo Privátnym horizontálnom filtrom (6502) .
Kód: 702-10444
MJ: Ks

€ 24,90
€ 29,88 s DPH

Počet: ks

Multifunkčná nabíjačka XL Leitz Complete čierna

Multifunkčná nabíjačka pre súčasné nabíjanie tabletu, chytrých telefónov a ďalších zariadení. Obsahuje 3 micro USB káble a 4 vodiace cievky po pohodlné vedenie káblov. Cievky sú vyberateľné, vhodné preto aj na cestovanie. Skompletizujte svoje mobilné zariadenia! Vlastnosti: Výkonné USB pripojenie 2A pre nabíjanie zariadení iPad a iných tabletov. Počas nabíjania je zachovaný ideálny uhol na sledovanie displeja všetkých zariadení. Nabíja až 4 zariadenia súčasne cez USB pripojenie. Obsahuje predný výsuvný stojanček pre tablety - ideálne na prezentácie. 4 vodiace cievky organizujú káble vnútri zariadenia, perfektné na použitie na pracovnom stole aj na cestách. 3 roky záruka. Možnosť postaviť tablet v pozícii na výšku aj na šírku, a to aj keď je v ochrannom.
Kód: 702-10398
MJ: Ks

€ 73,31
€ 87,97 s DPH

Počet: ks

Pevné púzdro Leitz Complete Smart Grip s klávesnicou pre iPad 2 čierny

Ochráňte svoj iPad puzdrom z protišmykového materiálu Smart Grip. Súčasťou aj vyberateľná klávesnica pre pohodlné písanie ako na laptope. Vlastnosti: Elegantná a úplná ochrana pre váš iPad vďaka rozkladaciemu puzdru uzatvárateľnému na magnety. Vyberateľná klávesnica s reálnou hmatovou odozvou na písanie ako na laptope. Postavenie tabletu na šírku. Bezdrôtové pripojenie klávesnice k iPadu cez bluetooth technológiu. Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný. Protišmykový materiál Smart Grip pre spoľahlivé uchopenie.
Kód: 702-10013
MJ: Ks

€ 92,00
€ 110,40 s DPH

Počet: ks

Kryt Leitz Retro Chic pre iPhone 5 Fialová/Žltá

Ochranný kryt na iPhone v retro dizajne je možné skombinovať s ďalšími kancelárskymi výrobkami z radu Leitz Retro Chic. Ochrana zadnej strany iPhonu pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný. Trendy retro potlač z vonkajšej strany, vnútri kontrastné farby
Kód: 602-10684
MJ: Ks

€ 19,80
€ 23,76 s DPH

Počet: ks

Otočný stojanček Leitz Complete WOW pre iPad/tablet PC Metalická oranžová

Perfektný doplnok pre váš tablet na prezentácie a videohovory, na zdieľanie informácií tvárou v tvár. Skompletizujte si svoj tablet! Vlastnosti : Možnosť postavenia tabletu na výšku aj šírku. Základňa otočná o 360° pre perfektné zdieľanie informácií s okolím. Použiteľný aj ako stojan na pohodlné sledovanie obrazovky alebo čítanie (62°). Ergonomický stojan na tablet s ideálnym uhlom na písanie (15°). Metalický farebný efekt WOW. Kompaktné rozmery. Odkladná plocha aj na telefón, kľúče, mince či iné drobné predmety. Gumové prvky zaisťujú protišmykové vlastnosti.
Kód: 702-10238
MJ: Ks

€ 18,00
€ 21,60 s DPH

Počet: ks