Nákupný košík

Položiek: 0

Suma: € 0,00 bez DPH

Technika»PC Príslušenstvo»Príslušenstvo k telefónom a tabletom

Zobraziť:

Zoradiť:

Počet:

Nabíjačka Leitz Complete 3 v 1 pre iPhone 5/5S biela

Nabíjačka Leitz Complete 3 v 1 pre iPhone 5/5S biela
S nabíjačkou 3 v 1 na iPhone 5/5S, iPod Touch, iPod Nano. Už nikdy nebudete mať vybitú batériu. Externá nabíjačka batérií, stolná dokovacia stanica a bezdrôtová nabíjačka. Skompletizujte si svoj iPhone! VlastnostiRýchle nabíjanie vďaka funkcii priameho pripojenia do zásuvky. MFI certifikácia. Pripojenie pomocou konektora Lightning. Certifikované značkou Apple . Kompaktný, prenosný a ergonomický dizajn. Dokovacia stanica s vlastnou batériou. Okamžitý zdroj energie na cestách. Vrátane USB kábla (40 cm).

Kód tovaru: 702-10358 (ES636301)
Merná jednotka: Ks
Značka: LEITZ
€ 54,00
€ 64,80 s DPH
Počet: ks
Priehľadný tenký kryt Leitz Complete na iPhone 5

Priehľadný, takmer neviditeľný kryt, ktorý nezakrýva originálny dizajn iPhonu. Ochrana zadnej strany iPhonu pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný. Extra tenký materiál. Kryt je pružný a ohybný bez rizika jeho zlomenia
Kód: 602-10254
MJ: Ks

€ 13,00
€ 15,60 s DPH

Počet: ks

Multifunkčná nabíjačka XL Leitz Complete čierna

Multifunkčná nabíjačka pre súčasné nabíjanie tabletu, chytrých telefónov a ďalších zariadení. Obsahuje 3 micro USB káble a 4 vodiace cievky po pohodlné vedenie káblov. Cievky sú vyberateľné, vhodné preto aj na cestovanie. Skompletizujte svoje mobilné zariadenia! Vlastnosti: Výkonné USB pripojenie 2A pre nabíjanie zariadení iPad a iných tabletov. Počas nabíjania je zachovaný ideálny uhol na sledovanie displeja všetkých zariadení. Nabíja až 4 zariadenia súčasne cez USB pripojenie. Obsahuje predný výsuvný stojanček pre tablety - ideálne na prezentácie. 4 vodiace cievky organizujú káble vnútri zariadenia, perfektné na použitie na pracovnom stole aj na cestách. 3 roky záruka. Možnosť postaviť tablet v pozícii na výšku aj na šírku, a to aj keď je v ochrannom.
Kód: 702-10398
MJ: Ks

€ 73,31
€ 87,97 s DPH

Počet: ks

Puzdro na tablet luxusné SAMSUNG GALAXY TAB S2 9,7 - zelená

Luxusný obal na tablet Samsung galaxy tab S2 9,7 "SM T813, SM T815, SM T819 je vyrobený z kože a tvrdeného plastu, do ktorého sa tablet zacvakne. Tablet v obale drží veľmi dobre a dá sa použiť aj ako stojan.
Kód: 702-10942
MJ: Ks

€ 25,20
€ 30,24 s DPH

Počet: ks

Kryt Leitz Complete WOW na iPhone 5 zelený

Dajte svojmu telefónu farbu a skombinujte ho s ostatnými kancelárskymi výrobkami z radu Leitz WOW. Ochrana zadnej strany iPhonu pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný. Vysoko lesklý biely ABS plast vnútri pre bezpečné uchytenie. Dostupné v 4 metalických WOW farbách
Kód: 602-10001
MJ: Ks

€ 21,00
€ 25,20 s DPH

Počet: ks

Kryt Leitz Complete Retro Chic pre iPhone 4/4S fialový

Zahaľte svoj iPhone do Retro štýlu. Zaujímavý Retro vzor s dvojfarebným efektom z vonkajšej a vnútornej strany. Skompletujte si svoj iPhone! Ochranný kryt pro iPhone v retro designu lze zkombinovat s dalšími kancelářskými výrobky z řady Leitz Retro Chic Ochrana zadnej strany iPhonu pred poškrabaním, prachom a nečistotou Úplný prístup ku všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný Retro potlač na vonkajšej strane v kombinácii s výraznou farbou na vnútornej strane
Kód: 702-10745
MJ: Ks

€ 19,32
€ 23,18 s DPH

Počet: ks

Profesionálny Bluetooth stereo reproduktor Leitz Complete čierny

Počúvajte kryštalicky čistý zvuk cez Bluetooth stereofónny reproduktor z akéhokoľvek zariadenia podporujúceho Bluetooth technológiu. Vlastnosti: Vďaka bezdrôtovej Bluetooth technológii umožňuje jednoduché spárovanie s ostatnými zariadeniami podporujúcimi Bluetooth. Krištáľovo čistý zvuk z plnohodnotných stereofónnych reproduktorov, Down Firing subwoofer a pasívny žiarič eliminujú vnútorné vibrácie reproduktora, ktorý vďaka tomu podáva čisté a výrazné basy. Ovládanie hlasitosti na vrchnej strane. Napájané sieťovým adaptérom. Nastaviteľné basy a výšky na zadnej strane. Štýlové stolné vyhotovenie s lesklou povrchovou úpravou.
Kód: 602-10287
MJ: Ks

€ 167,00
€ 200,40 s DPH

Počet: ks

Otočný stojanček Leitz Complete WOW pre iPad/tablet PC biely

Perfektný doplnok pre váš tablet na prezentácie a videohovory, na zdieľanie informácií tvárou v tvár. Skompletizujte si svoj tablet! Vlastnosti: Gumové prvky zaisťujú protišmykové vlastnosti. Odkladná plocha aj na telefón, kľúče, mince či iné drobné predmety. Ergonomický stojanček na tablet s ideálnym uhlom na písanie (15°). Použiteľný aj ako stojanček na pohodlné sledovanie obrazovky alebo čítanie (62°). Základňa otočná o 360° pre perfektné zdieľanie informácií s okolím.Kompaktné rozmery. Možnosť postavenia tabletu na výšku aj šírku.
Kód: 702-10198
MJ: Ks

€ 18,30
€ 21,96 s DPH

Počet: ks

Multifunkčný kryt se stojanom 180° a prednou pevnou doskou Leitz Complete pre iP čierny

Spoľahlivá ochrana celého tela iPadu Air vďaka prepracovanému multifunkčnému zadnému krytu a pevnej prednej doske, ktorú je možné oddeliť a vymeniť napr. za privátny filter. Navyše so všestranným stojančekom otočným o 180°, ktorý umožňuje nastavenie tabletu na výšku aj šírku, vždy v ideálnych uhloch na čítanie aj písanie. Vlastnosti: Pri cestovaní drží kryt pevne zatvorený vďaka magnetu.Je možné kombinovať s Privátnym horizontálnym filtrom Leitz Complete (6502). Flexibilný a funkčný: vymeňte si predný kryt podľa svojich potrieb. Otočný stojanček o 180° pre postavenie tabletu na šírku aj na výšku, v optimálnych uhloch na sledovanie obrazovky aj písanie. Jednoduchý prístup k ovládacím prvkom a konektorom. Osobitý dizajn Leitz v bielom vysokom lesku alebo matnej čiernej s výraznými zelenými prvkami. Pevný kryt s vnútornou zamatovou vrstvou chráni zadnú stranu iPadu Air pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Plne funkčný aj s Apple Smart Cover.
Kód: 702-10738
MJ: Ks

€ 37,40
€ 44,88 s DPH

Počet: ks