Nákupný košík

Položiek: 0

Suma: € 0,00 bez DPH

Technika»PC Príslušenstvo»Príslušenstvo k telefónom a tabletom

Zobraziť:

Zoradiť:

Počet:

Nabíjačka Leitz Complete 3 v 1 pre iPhone 5/5S biela

Nabíjačka Leitz Complete 3 v 1 pre iPhone 5/5S biela
S nabíjačkou 3 v 1 na iPhone 5/5S, iPod Touch, iPod Nano. Už nikdy nebudete mať vybitú batériu. Externá nabíjačka batérií, stolná dokovacia stanica a bezdrôtová nabíjačka. Skompletizujte si svoj iPhone! VlastnostiRýchle nabíjanie vďaka funkcii priameho pripojenia do zásuvky. MFI certifikácia. Pripojenie pomocou konektora Lightning. Certifikované značkou Apple . Kompaktný, prenosný a ergonomický dizajn. Dokovacia stanica s vlastnou batériou. Okamžitý zdroj energie na cestách. Vrátane USB kábla (40 cm).

Kód tovaru: 702-10358 (ES636301)
Merná jednotka: Ks
Značka: LEITZ
€ 54,00
€ 64,80 s DPH
Počet: ks
Kryt so stojanom pre Samsung S4 mini biely

Dodajte svojmu telefónu ležérny štýl a zároveň ho ochráňte. Kryt zadnej strany obsahuje vstavaný stojan s ideálnou polohou na čítanie obrazovky. Skompletizujte si svoj Samsung Galaxy S4 mini! Vlastnosti: úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný. Osobitý dizajn Leitz vo vysokolesklej bielej alebo matnej čiernej s výraznými zelenými elementmi. Integrovaný stojan s ideálnou polohou na čítanie (62°). Konce stojančeka pogumované pre stabilné státie. Ochrana zadnej strany prístroja Samsung Galaxy S4 mini pred poškriabaním, prachom a nečistotou.
Kód: 602-10077
MJ: Ks

€ 13,80
€ 16,56 s DPH

Počet: ks

Multifunkčný kryt so stojanom 180° Leitz Complete pre iPad Air čierny

Prepracovaný kryt pre iPad Air pre pevnú ochranu jeho zadnej časti, s možnosťou pripojenia vymeniteľných predných krytov na ochranu celého tabletu aj vášho súkromia. Navyše so všestranným stojančekom otočným o 180°, ktorý umožňuje nastavenie tabletu na výšku aj šírku, vždy v ideálnych uhloch na čítanie aj písanie. Pevný kryt s vnútornou zamatovou vrstvou chráni zadnú stranu iPadu Air pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Plne funkčný aj s Apple Smart Cover. Otočný stojanček o 180° pre postavenie tabletu na šírku aj na výšku, v optimálnych uhloch na sledovanie obrazovky aj písanie, Osobitý dizajn Leitz v bielom vysokom lesku alebo matnej čiernej s výraznými zelenými prvkami, Jednoduchý prístup k ovládacím prvkom a konektorom. Je možné kombinovať s Pevnou prednou doskou Leitz Complete (6501) alebo Privátnym horizontálnom filtrom (6502) .
Kód: 702-10444
MJ: Ks

€ 24,90
€ 29,88 s DPH

Počet: ks

Multifunkčný kryt se stojanom 180° a prednou pevnou doskou Leitz Complete pre iP čierny

Spoľahlivá ochrana celého tela iPadu Air vďaka prepracovanému multifunkčnému zadnému krytu a pevnej prednej doske, ktorú je možné oddeliť a vymeniť napr. za privátny filter. Navyše so všestranným stojančekom otočným o 180°, ktorý umožňuje nastavenie tabletu na výšku aj šírku, vždy v ideálnych uhloch na čítanie aj písanie. Vlastnosti: Pri cestovaní drží kryt pevne zatvorený vďaka magnetu.Je možné kombinovať s Privátnym horizontálnym filtrom Leitz Complete (6502). Flexibilný a funkčný: vymeňte si predný kryt podľa svojich potrieb. Otočný stojanček o 180° pre postavenie tabletu na šírku aj na výšku, v optimálnych uhloch na sledovanie obrazovky aj písanie. Jednoduchý prístup k ovládacím prvkom a konektorom. Osobitý dizajn Leitz v bielom vysokom lesku alebo matnej čiernej s výraznými zelenými prvkami. Pevný kryt s vnútornou zamatovou vrstvou chráni zadnú stranu iPadu Air pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Plne funkčný aj s Apple Smart Cover.
Kód: 702-10738
MJ: Ks

€ 37,40
€ 44,88 s DPH

Počet: ks

Duo nabíjačka Leitz Complete biela

Univerzálna duonabíjačka pre súčasné nabíjanie 2 chytrých telefónov alebo 1 tabletu. Obsahuje 2 vodiace cievky pre pohodlné vedenie káblov. Cievky sú vyberateľné, vhodné preto aj na cestovanie. Skompletizujte svoje mobilné zariadenia! Vlastnosti: Počas nabíjania je zachovaný ideálny uhol na sledovanie displeja všetkých zariadení. 3 roky záruka. Nabíja až 2 zariadenia súčasne cez USB pripojenie. 2 vodiace cievky organizujú káble vnútri nabíjačky, perfektné na použitie na stole aj na cestách.
Kód: 702-10141
MJ: Ks

€ 39,80
€ 47,76 s DPH

Počet: ks

Pevné púzdro so stojančekom Leitz Complete pre iPad 2/Nový iPad biele

Pevný kryt chrániaci zadnú stranu iPadu mäkký kryt chrániaci obrazovku dodáva tabletu štýlový a športový vzhľad. Vstavaný stojanček Vám umožní nastaviť si ideálnu polohu na písanie či čítanie. Skompletujte si svoj iPad!ntegrovaný stojanček s 2 ergonomickými uhlami nastavenia: pre písanie (15°) alebo pre čítanie (62°).Úplný prístup ku všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný
Kód: 702-10429
MJ: Ks

€ 40,39
€ 48,47 s DPH

Počet: ks

Kryt so stojančekom Leitz Complete pre iPad 2/Nový iPad čierny

Pevný kryt chrániaci zadnú stranu iPadu dodáva tabletu štýlový a športový vzhľad. Vstavaný stojanček Vám umožní nastaviť si ideálnu polohu na písanie či čítanie. Skompletujte si svoj iPad! Integrovaný stojanček s 2 ergonomickými uhlami nastavenia: pre písanie (15°) alebo pre čítanie (62°).Úplný prístup ku všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný.Kompatibilný s originálnym vrchným krytom iPad Smart Cover
Kód: 602-10704
MJ: Ks

€ 32,00
€ 38,40 s DPH

Počet: ks

Pevné púzdro Leitz Complete Classic pro iPad čierny

Ochráňte svoj iPad Mini vďaka puzdru v imitácii kože so zabudovaným stojanom na postavenie v 3 rôznych polohách, na výšku aj šírku. Vlastnosti: Postavenie tabletu na výšku aj šírku (uhly na písanie aj čítanie). Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný. Štýlová a kompletná ochrana pre váš iPad Mini. Štýlový dizajn, syntetická koža na vonkajšej strane, hebký zamat vnútri.
Kód: 702-10237
MJ: Ks

€ 35,20
€ 42,24 s DPH

Počet: ks

Kryt so stojanom pre Samsung S4 biely

Dodajte svojmu telefónu ležérny štýl a zároveň ho ochráňte. Kryt zadnej strany obsahuje vstavaný stojan s ideálnou polohou na čítanie obrazovky. Skompletizujte si svoj Samsung Galaxy S4! Vlastnosti: Ochrana zadnej strany prístroja Samsung Galaxy S4 pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Integrovaný stojan s ideálnou polohou na čítanie (62°). Osobitý dizajn Leitz vo vysokolesklej bielej alebo matnej čiernej s výraznými zelenými elementmi. Konce stojančeka pogumované pre stabilné státie. Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný.
Kód: 602-10470
MJ: Ks

€ 15,90
€ 19,08 s DPH

Počet: ks