Nákupný košík

Položiek: 0

Suma: € 0,00 bez DPH

Technika»PC Príslušenstvo»Príslušenstvo k telefónom a tabletom

Zobraziť:

Zoradiť:

Počet:

Multifunkčný kryt se stojanom 180° a prednou pevnou doskou Leitz Complete pre iP čierny

Multifunkčný kryt se stojanom 180° a prednou pevnou doskou Leitz Complete pre iP čierny
Spoľahlivá ochrana celého tela iPadu Air vďaka prepracovanému multifunkčnému zadnému krytu a pevnej prednej doske, ktorú je možné oddeliť a vymeniť napr. za privátny filter. Navyše so všestranným stojančekom otočným o 180°, ktorý umožňuje nastavenie tabletu na výšku aj šírku, vždy v ideálnych uhloch na čítanie aj písanie. Vlastnosti: Pri cestovaní drží kryt pevne zatvorený vďaka magnetu.Je možné kombinovať s Privátnym horizontálnym filtrom Leitz Complete (6502). Flexibilný a funkčný: vymeňte si predný kryt podľa svojich potrieb. Otočný stojanček o 180° pre postavenie tabletu na šírku aj na výšku, v optimálnych uhloch na sledovanie obrazovky aj písanie. Jednoduchý prístup k ovládacím prvkom a konektorom. Osobitý dizajn Leitz v bielom vysokom lesku alebo matnej čiernej s výraznými zelenými prvkami. Pevný kryt s vnútornou zamatovou vrstvou chráni zadnú stranu iPadu Air pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Plne funkčný aj s Apple Smart Cover.

Kód tovaru: 702-10738 (ES650695)
Merná jednotka: Ks
Značka: LEITZ
€ 37,40
€ 44,88 s DPH
Počet: ks
Kryt Leitz Complete WOW pre iPhone 4/4S ružový

Dodajte svojmu telefónu farbu a skombinujte ho s ostatnými kancelárskymi výrobkami z radu Leitz WOW. Ochrana zadnej strany iPhonu pred poškrabaním, prachom a nečistotou. Úplný prístup ku všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný. Jemný zamat na vnútornej strane púzdra. Dostupné v 4 metalických WOW farbách
Kód: 602-10578
MJ: Ks

€ 18,90
€ 22,68 s DPH

Počet: ks

Kryt Leitz Complete Retro Chic pre iPhone 4/4S šedý

Zahaľte svoj iPhone do Retro štýlu. Zaujímavý Retro vzor s dvojfarebným efektom z vonkajšej a vnútornej strany. Skompletujte si svoj iPhone! Ochranný kryt pro iPhone v retro designu lze zkombinovat s dalšími kancelářskými výrobky z řady Leitz Retro Chic Ochrana zadnej strany iPhonu pred poškrabaním, prachom a nečistotou Úplný prístup ku všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný Retro potlač na vonkajšej strane v kombinácii s výraznou farbou na vnútornej strane
Kód: 702-10112
MJ: Ks

€ 19,32
€ 23,18 s DPH

Počet: ks

Kryt so stojančekom Leitz Complete pre iPhone 4/4S čierny

Osobitný design Leitz v bielom vysokom lesku alebo matnej čiernej s výraznými zelenými elementami. Ochrana zadnej strany iPhonu pred poškrabaním, prachom a nečistotou. Integrovaný stojanček vytvára ideálnu polohu na čítanie (62°). Konce stojančeka pogumované pre stabilné státie. Úplný prístup ku všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný
Kód: 602-10801
MJ: Ks

€ 26,50
€ 31,80 s DPH

Počet: ks

Duo nabíjačka Leitz Complete čierna

Univerzálna duonabíjačka pre súčasné nabíjanie 2 chytrých telefónov alebo 1 tabletu. Obsahuje 2 vodiace cievky pre pohodlné vedenie káblov. Cievky sú vyberateľné, vhodné preto aj na cestovanie. Skompletizujte svoje mobilné zariadenia! Vlastnosti: Počas nabíjania je zachovaný ideálny uhol na sledovanie displeja všetkých zariadení. 3 roky záruka. Nabíja až 2 zariadenia súčasne cez USB pripojenie. 2 vodiace cievky organizujú káble vnútri nabíjačky, perfektné na použitie na stole aj na cestách.
Kód: 702-10633
MJ: Ks

€ 38,90
€ 46,68 s DPH

Počet: ks

Dotykové pero, kapacitné, pre iPad a tablet

Kapacitné dotykové pero. Hliníkové telo a klip pre prenášanie v púzdre alebo v kapse tabletu. Mäkká gumová špička pre presné ovládanie zariadení. Pracuje so všetkými zariadeniami s kapacitným dotykovým displejom. Neškriabe povrch displeja a nezanecháva na ňom žiadne stopy. Materiál (špička): silikónová guma. Materiál (telo): hliník. Priemer špičky : 7mm. Rozmery: 106x7mm. Farba strieborná. Čistá hmotnosť 5g.
Kód: 602-10759
MJ: Ks

€ 2,45
€ 2,94 s DPH

Počet: ks

Multifunkčná nabíjačka XL Leitz Complete biela

Multifunkčná nabíjačka pre súčasné nabíjanie tabletu, chytrých telefónov a ďalších zariadení. Obsahuje 3 micro USB káble a 4 vodiace cievky po pohodlné vedenie káblov. Cievky sú vyberateľné, vhodné preto aj na cestovanie. Skompletizujte svoje mobilné zariadenia! Vlastnosti: Výkonné USB pripojenie 2A pre nabíjanie zariadení iPad a iných tabletov. Počas nabíjania je zachovaný ideálny uhol na sledovanie displeja všetkých zariadení. Nabíja až 4 zariadenia súčasne cez USB pripojenie. Obsahuje predný výsuvný stojanček pre tablety - ideálne na prezentácie. 4 vodiace cievky organizujú káble vnútri zariadenia, perfektné na použitie na pracovnom stole aj na cestách. 3 roky záruka. Možnosť postaviť tablet v pozícii na výšku aj na šírku, a to aj keď je v ochrannom.
Kód: 702-10659
MJ: Ks

€ 66,00
€ 79,20 s DPH

Počet: ks

Puzdro na tablet luxusné SAMSUNG GALAXY TAB S2 9,7 - čierne

Luxusný obal na tablet Samsung galaxy tab S2 9,7 "SM T813, SM T815, SM T819 je vyrobený z kože a tvrdeného plastu, do ktorého sa tablet zacvakne. Tablet v obale drží veľmi dobre a dá sa použiť aj ako stojan.
Kód: 702-10939
MJ: Ks

€ 25,20
€ 30,24 s DPH

Počet: ks

Pevné púzdro Leitz Complete Smart Grip s klávesnicou pre iPad 2 čierny

Ochráňte svoj iPad puzdrom z protišmykového materiálu Smart Grip. Súčasťou aj vyberateľná klávesnica pre pohodlné písanie ako na laptope. Vlastnosti: Elegantná a úplná ochrana pre váš iPad vďaka rozkladaciemu puzdru uzatvárateľnému na magnety. Vyberateľná klávesnica s reálnou hmatovou odozvou na písanie ako na laptope. Postavenie tabletu na šírku. Bezdrôtové pripojenie klávesnice k iPadu cez bluetooth technológiu. Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný. Protišmykový materiál Smart Grip pre spoľahlivé uchopenie.
Kód: 702-10013
MJ: Ks

€ 92,00
€ 110,40 s DPH

Počet: ks