Nákupný košík

Položiek: 0

Suma: € 0,00 bez DPH

Kancelárske potreby»Bloky, zošity a administrácia»Poznámkové bloky

Zobraziť:

Zoradiť:

Počet:

Zošit flex A5 s gumičkou PP modrý

Zošit flex A5 s gumičkou PP modrý
Zošit my.book flex modrý - A5/40 listov, štvorčekový, PP, 80g/m2, zaoblené rohy, priehľadný s čiernou gumičkou na zatávranie.

Kód tovaru: 307-10861 (307-10861)
Merná jednotka: Ks
Značka: Herlitz
€ 3,47
€ 4,16 s DPH
Počet: ks
Zápisník A6 Leitz Style štvorčekový - tvrdé dosky Granátovo červená

Zápisník v prémiovej kvalite značky Leitz. Moderný dizajn pre každodenné zhotovovanie poznámok. Inovatívne prvky zaistia optimálnu organizáciu vašich poznámok. V dômyselných farbách radu Leitz Style, povrch dosiek v dizajne brúsenej ocele. Vlastnosti : Posledných 8 strán perforovaných pre jednoduché oddelenie samostatných kartičiek na poznámky. Výrobok radu Style s FSC certifikáciou. Kvalitný papier 96 g/m? s FSC certifikáciou, 80 listov (160 strán). Samolepiace záložky na zadnej strane na označenie dôležitého obsahu. Vnútorný obal s rozšíriteľnou kapacitou na prednej a zadnej strane zápisníka na uloženie voľných papierov a ďalších drobností. Obsahuje 2 textilné záložky pre rýchle nájdenie dôležitých stránok.Vďaka úchytu na pero budete mať písacie potreby vždy poruke. Uzatváranie na gumičku dodáva zápisníku atraktívny vzhľad a drží ho pevne zatvorený
Kód: 307-10485
MJ: Ks

€ 13,98
€ 16,78 s DPH

Počet: ks

Blok A4 Leitz WOW štvorčekový zelený

Vysokokvalitný blok na písanie s PP doskami v žiarivých farbách WOW. Ideálny na písanie poznámok, ukladanie voľných papierov a malých predmetov. Vlastnosti: 80 listov (80 g/m?) s FSC certifikáciou. Je vhodný do boxu na spisy WOW, organizéra na dokumenty, stojanov na časopisy alebo odkladačov. Vyberateľné pravítko môže slúžiť ako záložka. Odolná drôtená krúžková väzba pre jednoduché pretáčanie listov a dlhú životnosť bloku .Mikroperforácia s vykrojením pre ešte jednoduchšie odtrhnutie listu . Vysokokvalitný dierovaný biely papier so saténovým povrchom. Veľmi silné a zároveň pružné dosky PP .Vnútorný obal na uloženie voľných papierov
Kód: 307-10348
MJ: Ks

€ 9,99
€ 11,99 s DPH

Počet: ks

Blok krúžkový A4 linajkový 70l NEO COLORI zelený

Krúžkový blok v pevných lamino doskách. Kvalitné prevedenie s potlačenými stranami z bieleho papiera,ktoré sú perforované.
Kód: 307-10767
MJ: Ks

€ 6,03
€ 7,24 s DPH

Počet: ks

Zápisník A6 Leitz Style štvorčekový - mäkké dosky Saténovo čierna

Zápisník v prémiovej kvalite značky Leitz. Moderný dizajn pre každodenné zhotovovanie poznámok. Inovatívne prvky zaistia optimálnu organizáciu vašich poznámok. V dômyselných farbách radu Leitz Style, povrch dosiek v dizajne brúsenej ocele. Vlastnosti: Vnútorný obal s rozšíriteľnou kapacitou na zadnej strane zápisníka na uloženie voľných papierov a ďalších drobností. Uzatváranie na gumičku dodáva zápisníku atraktívny vzhľad a drží ho pevne zatvorený. Kvalitný papier 96 g/m? s FSC certifikáciou, 80 listov (160 strán). Vďaka úchytu na pero budete mať písacie potreby vždy poruke. Výrobok radu Style s FSC certifikáciou. Posledných 8 strán perforovaných pre jednoduché oddelenie samostatných kartičiek na poznámky. Obsahuje 2 textilné záložky pre rýchle nájdenie dôležitých stránok. Samolepiace záložky na zadnej strane na označenie dôležitého obsahu.
Kód: 307-10134
MJ: Ks

€ 13,98
€ 16,78 s DPH

Počet: ks

Pútko na ceruzku, modré

samolepicí poutko na tužku na diář či notes
Kód: 308-10958
MJ: Ks

€ 0,90
€ 1,08 s DPH

Počet: ks

Zápisník A5 Leitz Style linajkový - mäkké dosky Saténovo čierna

Zápisník v prémiovej kvalite značky Leitz. Moderný dizajn pre každodenné zhotovovanie poznámok. Inovatívne prvky zaistia optimálnu organizáciu vašich poznámok. V dômyselných farbách radu Leitz Style, povrch dosiek v dizajne brúsenej ocele. Vlastnosti : Výrobok radu Style s FSC certifikáciou. Posledných 8 strán perforovaných pre jednoduché oddelenie samostatných kartičiek na poznámky. Samolepiace záložky na zadnej strane na označenie dôležitého obsahu. Uzatváranie na gumičku dodáva zápisníku atraktívny vzhľad a drží ho pevne zatvorený. Obsahuje 2 textilné záložky pre rýchle nájdenie dôležitých stránok. Vnútorný obal s rozšíriteľnou kapacitou na zadnej strane zápisníka na uloženie voľných papierov a ďalších drobností. Vďaka úchytu na pero budete mať písacie potreby vždy poruke. Kvalitný papier 96 g/m? s FSC certifikáciou, 80 listov (160 strán).
Kód: 307-10312
MJ: Ks

€ 17,88
€ 21,46 s DPH

Počet: ks

Blok CONCEPTUM design SOFTWAVE 135x203mm linka magic purple

Zápisníky CONCEPTUM® Softwave - praktické a elegantné zápisníky v nových farbách, vyrobené z kvalitných materiálov s prepracovanými praktickými detailami. Každý zápisník z tejto edície má: - flexi väzbu s vrúbkovaním, - zatváranie na elastický pásik, - dve všité označovacie stuhy, - osobný adresár, - pútko na písacie potreby, - tri rôzne praktické odkladacie vrecká (rýchle vrecko, archívne vrecko, miesto na 10 vizitiek s rozmerom 90 x 60 mm). Všetky stránky v zápisníku sú číslované a posledných 20 listov má mikroperforáciu. Zápisníky sú vyrobené z papiera s gramážou 80 gsm.
Kód: 307-10018
MJ: Ks

€ 16,69
€ 20,03 s DPH

Počet: ks

Notes Star Wars – Universe, linajkovaný, 10,5 x 15,8 cm

Balenie: 5 ks vo fólii. Vazba: pevná knižná s gumičkou a pútkom na pero

Vreckový notes s kapsou na vizitky a gumičkou na uzatvorenie
Kód: 308-14918
MJ: Ks

€ 4,90
€ 5,88 s DPH

Počet: ks