Nákupný košík

Položiek: 0

Suma: € 0,00 bez DPH

Technika»PC Príslušenstvo»Príslušenstvo k telefónom a tabletom

Zobraziť:

Zoradiť:

Počet:

Prenosná USB nabíjačka Leitz Complete biela

Prenosná USB nabíjačka Leitz Complete biela
Vybité batérie smartfónov a tabletov sú vďaka prenosnej USB nabíjačke minulosťou. Nabíjačka dokáže nabíjať dve zariadenia súčasne. Skompletizujte si svoje mobilné zariadenia! Vlastnosti: Stav batérie signalizujú 4 LED diódy. Funkcia automatického vypnutia šetrí energiu, keď sa batéria nepoužíva. Okamžitý zdroj energie pre inteligentné telefóny a tablety cez USB pripojenie. 5 000 mAh lítium-polymérová batéria s dlhou životnosťou. Kompaktný dizajn. 2× USB port (každý 1 000 mA): na nabíjanie dvoch inteligentných telefónov alebo jedného tabletu. Vrátane USB kábla (10 cm).

Kód tovaru: 702-10720 (ES641301)
Merná jednotka: Ks
Značka: LEITZ
€ 56,25
€ 67,50 s DPH
Počet: ks
Otočný stojanček Leitz Complete WOW pre iPad/tablet PC Metalická zelená

Perfektný doplnok pre váš tablet na prezentácie a videohovory, na zdieľanie informácií tvárou v tvár. Skompletizujte si svoj tablet! Vlastnosti : Možnosť postavenia tabletu na výšku aj šírku. Základňa otočná o 360° pre perfektné zdieľanie informácií s okolím. Použiteľný aj ako stojan na pohodlné sledovanie obrazovky alebo čítanie (62°). Ergonomický stojan na tablet s ideálnym uhlom na písanie (15°). Metalický farebný efekt WOW. Kompaktné rozmery. Odkladná plocha aj na telefón, kľúče, mince či iné drobné predmety. Gumové prvky zaisťujú protišmykové vlastnosti.
Kód: 702-10593
MJ: Ks

€ 23,00
€ 27,60 s DPH

Počet: ks

Kryt Leitz Complete WOW na iPhone 5 oranžový

Dajte svojmu telefónu farbu a skombinujte ho s ostatnými kancelárskymi výrobkami z radu Leitz WOW. Ochrana zadnej strany iPhonu pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný. Vysoko lesklý biely ABS plast vnútri pre bezpečné uchytenie. Dostupné v 4 metalických WOW farbách
Kód: 602-10800
MJ: Ks

€ 24,50
€ 29,40 s DPH

Počet: ks

Otočný stojanček Leitz Complete WOW pre iPad/tablet PC čierny

Perfektný doplnok pre váš tablet na prezentácie a videohovory, na zdieľanie informácií tvárou v tvár. Skompletizujte si svoj tablet! Vlastnosti: Gumové prvky zaisťujú protišmykové vlastnosti. Odkladná plocha aj na telefón, kľúče, mince či iné drobné predmety. Ergonomický stojanček na tablet s ideálnym uhlom na písanie (15°). Použiteľný aj ako stojanček na pohodlné sledovanie obrazovky alebo čítanie (62°). Základňa otočná o 360° pre perfektné zdieľanie informácií s okolím.Kompaktné rozmery. Možnosť postavenia tabletu na výšku aj šírku.
Kód: 702-10355
MJ: Ks

€ 22,75
€ 27,30 s DPH

Počet: ks

Duo nabíjačka Leitz Complete čierna

Univerzálna duonabíjačka pre súčasné nabíjanie 2 chytrých telefónov alebo 1 tabletu. Obsahuje 2 vodiace cievky pre pohodlné vedenie káblov. Cievky sú vyberateľné, vhodné preto aj na cestovanie. Skompletizujte svoje mobilné zariadenia! Vlastnosti: Počas nabíjania je zachovaný ideálny uhol na sledovanie displeja všetkých zariadení. 3 roky záruka. Nabíja až 2 zariadenia súčasne cez USB pripojenie. 2 vodiace cievky organizujú káble vnútri nabíjačky, perfektné na použitie na stole aj na cestách.
Kód: 702-10633
MJ: Ks

€ 48,63
€ 58,36 s DPH

Počet: ks

Multifunkčný kryt so stojanom 180° Leitz Complete pre iPad Air čierny

Prepracovaný kryt pre iPad Air pre pevnú ochranu jeho zadnej časti, s možnosťou pripojenia vymeniteľných predných krytov na ochranu celého tabletu aj vášho súkromia. Navyše so všestranným stojančekom otočným o 180°, ktorý umožňuje nastavenie tabletu na výšku aj šírku, vždy v ideálnych uhloch na čítanie aj písanie. Pevný kryt s vnútornou zamatovou vrstvou chráni zadnú stranu iPadu Air pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Plne funkčný aj s Apple Smart Cover. Otočný stojanček o 180° pre postavenie tabletu na šírku aj na výšku, v optimálnych uhloch na sledovanie obrazovky aj písanie, Osobitý dizajn Leitz v bielom vysokom lesku alebo matnej čiernej s výraznými zelenými prvkami, Jednoduchý prístup k ovládacím prvkom a konektorom. Je možné kombinovať s Pevnou prednou doskou Leitz Complete (6501) alebo Privátnym horizontálnom filtrom (6502) .
Kód: 702-10444
MJ: Ks

€ 31,13
€ 37,36 s DPH

Počet: ks

Kryt so stojanom pre Samsung S4 čierny

Dodajte svojmu telefónu ležérny štýl a zároveň ho ochráňte. Kryt zadnej strany obsahuje vstavaný stojan s ideálnou polohou na čítanie obrazovky. Skompletizujte si svoj Samsung Galaxy S4! Vlastnosti: Ochrana zadnej strany prístroja Samsung Galaxy S4 pred poškriabaním, prachom a nečistotou. Integrovaný stojan s ideálnou polohou na čítanie (62°). Osobitý dizajn Leitz vo vysokolesklej bielej alebo matnej čiernej s výraznými zelenými elementmi. Konce stojančeka pogumované pre stabilné státie. Úplný prístup k všetkým senzorom, pripojeniam a ovládacím prvkom zachovaný.
Kód: 602-10812
MJ: Ks

€ 19,88
€ 23,86 s DPH

Počet: ks

Stylus Leitz Complete 2 v 1 Strieborný

1 stylus, 2 funkcie. Stylus pre dotykové obrazovky slúži aj ako ľahké hliníkové guľôčkové pero. Skompletizujte si svoje mobilné zariadenia! Vlastnosti: Chráni tablet či inteligentný telefón pred nečistotami a odtlačkami prstov. Mäkký silikónový hrot ako ochrana pred poškriabaním. Umožňuje presné ovládanie dotykom. Vysokokvalitné pero (plniteľné). Ľahké hliníkové telo.
Kód: 602-10612
MJ: Ks

€ 13,13
€ 15,76 s DPH

Počet: ks

Stojanček Leitz Complete pre iPad/PC Tablet čierny

Dokonalý doplnok k Vášmu tabletu, ktorý poskytuje nastavenie ideálnej polohy na písanie či čítanie na obrazovke. Skompletujte si svoj tablet! Ergonomický stojanček pre iPad alebo PC tablet s ideálnym uhlom pre písanie (15°) Môže byť využitý aj ako stojan pre pohodlné sledovanie obrazovky alebo čítanie (62°) Možnosť postavenia tabletu na výšku aj šírku Pogumovaná vrchná časť stojančeka zaisťuje protišmykové vlastnosti Ponúka odkladaciu plochu na telefón, kľúče, mince či iné drobné predmety
Kód: 602-10666
MJ: Ks

€ 19,25
€ 23,10 s DPH

Počet: ks