Nákupný košík

Položiek: 0

Suma: € 0,00 bez DPH

Úvod

O nás

Eshop prekancel.sk prevádzkuje spoločnosť POSILA s. r. o.

POSILA s. r. o. je obchodná spoločnosť so zameraním aj na kancelárske potreby - kompletný sortiment kancelárskych potrieb, obalové materiály, zariadenia pre kanceláriu, vizuálna technika, papier, počítačové príslušenstvo, spotrebný materiál pre tlačiarne, hygienické potreby a občerstvenie. 95% požiadaviek našich zákazníkov plníme do 24 hodín od objednania tovaru na západnom Slovensku, ostatné regióny po dohode. Naše obchodné oddelenie je Vám k dispozícii, preto neváhajte a objednajte si tovar už dnes.


Eshop prekancel.sk je zameraný na kancelárske potreby.

Pre ostatné produkty, ponuku a služby si pozrite našu stránku www.posila.sk, kde si určite vyberiete.


Prečo POSILA s. r. o.

Názov POSILA s. r. o. vo Vás môže vzbudiť dojem, že sme sa netrafili názvom do podnikania, ktorému sa venujeme. Sme si toho plne vedomí, a preto to objasníme. Spoločnosť POSILA s. r. o. rozvíja svoje činnosti aj v mnohých iných oblastiach ako predajom kancelárskych potrieb, reklamných a darčekových predmetov. Práve preto sme potrebovali univerzálny názov, ktorý bude vystihovať našu všestrannosť v rôznych oblastiach. POSILA s. r. o. je jednoducho spoločnosť, ktorá sa snaží posilniť Vaše podnikanie vo viacerých smeroch.

POSILNÍME VÁŠ BIZNIS

Poslanie

Poslaním spoločnosti POSILA s. r. o. je predovšetkým spokojný zákazník. Tento cieľ dosahujeme kvalitnými službami, produktmi, prístupom k zákazníkovi, starostlivosťou o každú objednávku a v neposlednom rade bohatými skúsenosťami v oblasti kancelárskych potrieb.

Hodnoty

Zodpovednosť - Vašim objednávkam sa venujeme tak, ako by sa jednalo o naše vlastné.
Nadšenie - Vkladáme maximum úsilia, aby sme prekonali Vaše očakávania.
Spoľahlivosť - Uvedomujeme si uponáhľanosť dnešnej doby a potrebu spoľahlivých partnerov.